Filtruj wiadomości

Spotkanie robocze w Uniwersytecie Arktycznym w Tromsø

W dniach 6-7 grudnia br. zespół roboczy z Akademii Techniczno-Humanistycznej gościł w Uniwersytecie Arktycznym w Tromsø (Norwegia) w ramach projektu „Dziennikarstwo obywatelskie dla rozwoju regionalnego – opracowanie interdyscyplinarnej oferty edukacyjnej i wdrożenie innowacyjnych metod kształcenia”.

Raport z badań - Rezultat Pracy Intelektualnej nr 1

Prezentujemy pierwszy raport z badań, przygotowany w ramach projektu: „Dziennikarstwo obywatelskie dla rozwoju regionalnego. Opracowanie interdyscyplinarnej oferty edukacyjnej i wdrożenie innowacyjnych metod kształcenia” (projekt EOG/21/K4/W/0089, Komponent IV – Współpraca instytucjonalna na rzecz poprawy jakości i dopasowania oferty edukacyjnej na wszystkich poziomach oraz we wszelkich formach (z wyłączeniem VET i zawodowego kształcenia ustawicznego).

Trwają prace interdyscyplinarnego zespołu

Trwają prace interdyscyplinarnego zespołu pracowników z Katedry Polonistyki i Instytutu Neofilologii WHS oraz pracowników z innych katedr i wydziałów nad realizacją projektu „Dziennikarstwo obywatelskie dla rozwoju regionalnego.

08.03.2022

Dziennikarstwo obywatelskie w ATH

W piątek 4 marca br. odbyło się spotkanie zespołu z naszej Uczelni inicjujące realizację projektu „Dziennikarstwo obywatelskie dla rozwoju regionalnego.

Filologia polska w ATH beneficjentem najnowszej edycji Programu Edukacja

Aprobatę komisji weryfikacyjnej uzyskał projekt nowej specjalności polonistycznej – „Dziennikarstwo obywatelskie”. Zakłada on stworzenie nowej oferty edukacyjnej na studiach licencjackich i magisterskich, jego wdrożenie i promocję, a także stworzenie portalu informacyjnego.